ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ

ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ

Компанія Renault в Україні запрошує пройти захоплюючі навчальні тест драйви на кросоверах Renault на ВДНГ (Київ, пр-т Академіка Глушкова 1).

Протягом 4 зимових уїк-ендів на території ВДНГ* (17-18 грудня 2016 р., 24-25 грудня 2016 р., 7-8 січня 2017 р., 14-15 січня 2017 г.) компанія Renault в Україні організовує захоплюючі тест драйви на шести кросоверах** Renault.

ВДНГ - це головний центр зимових розваг Києва. Тут є все, аби весело провести час разом із друзями або родиною: тест драйви автомобілів Renault, крижані замки, зимові атракціони, лабіринт емоцій, контактний зоопарк, сферичний кінотеатр, парк льодових скульптур і головна ковзанка України. Головною красунею зимових свят стане різдвяна ялинка неймовірної висоти.

В рамках тест драйву з інструктором буде можливість випробувати нове покоління автомобілів Renault в різноманітних дорожніх умовах. Спеціально підготовлені зони допоможуть проявити позашляхові якості моделей Sandero Stepway, Captur, Duster, Kadjar, Koleos, а також подолати спеціально підготовлені перешкоди (наприклад, "змійка", "міст", "слалом зі зміщенням", тощо).

Запис на тест драйв буде проводитися на місці. Участь в навчальних тест драйвах безкоштовна. За проходження тест драйву передбачені заохочувальні подарунки. У зоні тест драйву кросоверів Renault буде працювати фотограф. Фотографії учасників і гостей тест драйву будуть розміщені на офіційній сторінці компанії Renault в Україні в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/renault.ua.

Запрошуємо всіх бажаючих в зону тест драйвів кросоверів Renault, де буде можливість:

· познайомитися з новим поколінням автомобілів Renault - Sandero Stepway, Captur, Duster, Kadjar, Koleos;

· пройти навчальні тест драйви з подоланням перешкод разом із інструкторами;

· переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;

· дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;

· отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Додаткова інформація про моделі Renault

Sandero Stepway виглядає доречним не тільки в яскравому світлі вогнів великого міста, а й на сільській дорозі. Збільшений до 197 мм кліренс, нові 16-дюймові колеса і енергоємна підвіска переконають вас у цьому.

Renault Captur - нова тенденція міського автомобіля. Ця модель об'єднує характеристики яскравого кросовера, функціонального мінівена, а також компактного і динамічного хетчбека. Модель відрізняє неймовірна кількість персоналізації: існує більше 15 варіантів зовнішнього дизайну Captur!

Renault Duster відрізняється динамічним дизайном, який ідеально пасує до пейзажу сучасного міста. Автомобіль має компактні розміри і невелику вагу кузова, що поліпшує його позашляхові якості, які і привели цю модель до успіху.

Renault Kadjar - це нова модель на ринку кросоверів. Він стильний, сучасний і інноваційний. При цьому, як і всі моделі Renault, він також універсальний, функціональний і практичний. Kadjar пропонує широку лінійку сучасних двигунів, які поєднують динамічні характеристики, економну витрату палива та низький рівень викидів СО2.

Renault Koleos - кросовер, в якому поєднані всі дизайнерські елементи і рішення, характерні для даного сегмента. Цей автомобіль, який завжди вирізнявся розкішним рівнем комфорту і високим рівнем оснащення, здатний подолати будь-які дороги.

*Вхід на територію ВДНГ безкоштовний.

**Перелік автомобілів може змінюватися.