Новий Renault EXPRESS

Просторий та універсальний автомобіль для роботи та дозвілля

Компанія Renault в Україні починає приймати замовлення на новий Express.
Компанія Renault в Україні починає приймати замовлення на новий Express.

Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин та власників бізнесу, аби відповідати всім необхідним потребам.

 

716-мм бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.

 

Оснащується мультимедійною системою Renault EASY LINK з 8-дюймовим екраном, а також новими системами допомоги водію.

Просторий та універсальний автомобіль
Просторий та універсальний автомобіль
Оснащений 5 повнорозмірними сидіннями та великим відділом для багажу, новий Express призначений для родин, власників бізнесу, щоб відповідати всім необхідним потребам (як робочим, так і побутовим).
5 важливих особливостей моделі
5 важливих особливостей моделі
Найбільше багажне відділення на ринку - 800 л Найширші зсувні бічні двері серед конкурентів - 716 мм П’ять повнорозмірних сидінь і заднє сидіння, що складається (2/3–1/3) для перевезення речей всієї родини. 8-дюймова мультимедійна система Easy Link з функцією реплікації смартфона, навігацією та безпровідним зарядним пристроєм Дизельний двигун 1.5 dCi 95 к.с з 6-ступеневою коробкою передач і бензиновий двигун 1.6 SCe 110 к.с.
Найбільший багажник на ринку
Найбільший багажник на ринку
Новий Express може похизуватись найбільшим відділенням для перевезення речей - своїм багажником на 800 л. Але об’єм може збільшитись до 3000 л зі складеними сидіннями без полички.
Найкращий показник відкриття бічних дверей
Найкращий показник відкриття бічних дверей
Завдяки надзвичайно широким дверям, вхід та завантаження стали ще легшими. 716-міліметрові бічні двері та корисна довжина по підлозі 1189 мм (багажна зона за задніми сидіннями) – найбільші на ринку.
Багато місця для речей саме там, де потрібно
Багато місця для речей саме там, де потрібно
Відділення для речей об’ємом 54 л дозволяє зберігати в салоні все, що потрібно водіям та пасажирам. Поїздка значно полегшиться завдяки сімнадцяти різним відділенням для зберігання речей.
Технологічне оснащення
Технологічне оснащення
Новий Express пропонує три пропозиції мультимедійного оснащення: Radio Connect R & Go, а також мультимедійну систему Renault EASY LINK (з 8-дюймовим сенсорним екраном і реплікацією смартфону). Також можна встановити бездротову зарядку для смартфона, до трьох USB-роз'ємів і до чотирьох розеток 12В, одна з яких – у багажному відділі.
Бензиновий та дизельний двигуни на вибір
Бензиновий та дизельний двигуни на вибір
Новий Express може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 110 к.с (з 5-ступеневою механічною коробкою передач) або дизельним двигуном 1.5 dCi 95 к.с (з 6-ступеневою механічною коробкою передач). Новий Express виробляється на заводі Renault у Танжері (Марокко). Старт продажів в Україні запланований на червень 2021 року.
Про компанію Renault

Renault, історичний автомобільний бренд та лідер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом «Ренолюція» Renault розпочав амбітну трансформацію, що створює цінності, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого асортименту. Амбіція бренду полягає у втіленні сучасності та інновацій у технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.