Оригінальні аксесуари захищають ваш Renault

З 15 вересня до 30 листопада 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Захисти свій Renault у негоду» в офіційних дилерських центрах Renault по всій території України.

Оригінальні аксесуари захищають ваш Renault
Оригінальні аксесуари захищають ваш Renault

Оригінальні аксесуари Renault виокремлюють автомобіль з-поміж інших та надають автомобілю індивідуальності. Розроблені спеціально для кожної моделі, аксесуари створені та протестовані інженерами Renault, тому цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля.

Приємно і захоплююче подорожувати на улюбленому автомобілі Renault навіть восени або взимку. А завдяки спеціальній пропозиції э можливість придбати необхідні оригінальні аксесуари для захисту автомобіля в холодний сезон зі знижкою* до 25% серед таких товарних груп: бризковики, підкрилки, килимки гумові, піддони та килими багажного відсіку гумові, дефлектори вікон, захист днища, захист трансмісії та редуктора, антиковзальні трапи, захисні накладки кузова, антиковзальні ланцюги,

Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів,
Запрошуємо всіх клієнтів Renault до офіційних сервісних центрів,

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 3 000 грн. з ПДВ, буде розіграно приз** – комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» (у кількості 4 шт.).

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів – це гарантія якості та надійності.

 

MY RENAULT
MY RENAULT

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

  • отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;
  • економити при використанні акційних пропозицій;
  • дізнаватися «з перших вуст» про новини та зміни бренда;
  • завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;
  • отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;
  • висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;
  • ефективно планувати події по автомобілю.

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua.  Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 15.09.2021 до 30.11.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Детально про умови та місце проведення Акції дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

**Під призом мається на увазі: комплект зимових шин «NOKIAN NORDMAN» у кількості 4 (чотири) штуки або аналогічні шини за характеристиками та властивостями інших виробників. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції  - тобто після 30.11.2021. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.