Renault Clio відзначає 30-річний ювілей

30 років еволюції дизайну і технологій, 30 років «на одній хвилі» з клієнтами, 30 років яскравих моментів у житті - все це про легендарний Renault Clio.

Початок моделі
Початок моделі
З моменту своєї появи в 1990 р. Clio незмінно залишається бестселером Групи Renault по всьому світу - за цей час було продано більше 15 мільйонів автомобілів. Модель, яка протягом десятиліть мала залаштункове звання улюбленого автомобіля французів, в 2013 отримала новий статус і стала лідером B-сегмента в Європі. Але за комерційними показниками стоїть дещо більше - втілення духу пригод, який дарує цей автомобіль.
Міське авто №1
Міське авто №1
Протягом довгих років Renault вдавалося зберегти ДНК цього міського автомобіля, що стало запорукою його успіху, і п'яте покоління успадкувало його головні якості. Ставши сучаснішим і спортивнішим, Clio V зберіг в собі переваги чотирьох попередніх поколінь, які зробили цю модель легендарною: Як і перший Clio, він отримав «все краще відразу». Наприклад, запозичив технології, які характерні для автомобілів більш вищого класу. Від Clio II він отримав високі стандарти комфорту. · Як і Clio III, він дозволив подивитися на поняття «якість» під новим кутом. Від Clio IV він успадкував яскравий дизайн, який надихнув всю модельну лінійку Renault.
V покоління
V покоління
Теперішнє п'яте покоління Clio підтверджує своє звання найбезпечнішого автомобіля, що відповідає сучасним стандартам, - про це свідчить найвища оцінка в рейтингу EuroNCAP. Сьогодні модель Clio просувається вперед і відкриває нову сторінку в своїй історії, пропонуючи інноваційну гібридну технологію E-TECH. Як і раніше, Clio покликаний стати частиною життя людей, пропонуючи максимум опцій для комфортних поїздок за кермом.

Подивитися історії людей, пов'язані з Clio, ви можете в соціальних мережах Instagram, Facebook and Twitter за хештегом #CLIOGENERATION.