Renault запрошує на літнє ТО

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск літньої сервісної Акції «Знижки на ТО для вашого Renault», яка триватиме з 15 липня до 9 вересня 2021 р. в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Виконання ТО в цей період надає власнику автомобіля можливість отримати не лише вигідний та якісний сервіс, а й також прийняти участь в розіграші цінних призів.

Знижки на ТО для вашого Renault
Знижки на ТО для вашого Renault

Технічне обслуговування (ТО) від Renault - цілий комплекс «процедур» для підтримки продуктивності автомобіля, який слід проводити на регулярній основі. Крім заміни оливи, ТО автомобіля Renault включає в себе 29 технічних операцій та 87 перевірок в контрольних точках.

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується виконати ТО зі знижками*:

  • до 30% на запасні частини і 10% на роботи по їх заміні;
  • до 15% на моторні оливи;
  • до 30% на комплекти ременів ГРМ та додаткове обладнання;
  • а також придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 369 грн. з ПДВ.

alt
В період Акції клієнти можуть взяти участь в розіграші призів**:

  • комплект коліс в зборі
  • 2 комплекти зимових шин

 

Призи розігруються серед клієнтів:

  • які в період Акції зареєструються онлайн на сервіс через «Калькулятор ТО»
  • виконають у офіційного дилера Renault «будь-яке регламентне ТО» або операцію із «заміни оливи двигуна та фільтра», або «заміни к-ту ременя ГРМ».

Про особистий кабінет MY RENAULT
Про особистий кабінет MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів бренду Renault зареєструватися в My Renault на офіційному сайті компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

 

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови сервісного обслуговування в рамках акційних пропозицій. Власники Renault за допомогою сервісу My Renault отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

·         отримувати ексклюзивні пропозиції саме для автомобіля клієнта;

·         економити при використанні акційних пропозицій;

·         дізнаватися про новини бренда;

·         завжди бути на зв'язку з дилером і представництвом;

·         отримувати необхідні послуги/допомогу в найбільш стислі терміни;

·         висловлювати свої побажання та коментарі щодо рівня обслуговування офіційними дилерами і марки в цілому;

·         ефективно планувати події по автомобілю.

 

Обслуговування на офіційному сервісі Renault - не тільки якісне, а й вигідне!

*Під знижками маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини для технічного обслуговування автомобілів Renault та знижка до 10% на роботи з їх заміни, знижки до 15% на моторні оливи, знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ. Знижки на запчастини та оливи надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 369 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Акція діє з 15.07.2021 до 09.09.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій).

**Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (4 литих диска з центральними ковпачками і ніпелями, на яких встановлені збалансовані зимові шини Nokian), два  комплекти зимових шин. Призи Акції розігруються серед власників автомобілів RENAULT, які виконали умови участі в Акції: записалися на сервіс в Сервісний центр за допомогою електронної онлайн форми «Калькулятор ТО» за посиланням: www.renault.ua/maintenance/maintenance-calc.html таза результатами запису через електронну онлайн форму «Калькулятор ТО» звернулися до Сервісного центру протягом Періоду дії Акції та виконали там операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будь-яке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації автомобіля. Якщо Учасник провів будь-який інший ремонт, який не зазначено вище, такий  Учасник не отримує право на участь у розіграші Призів Акції. Дата визначення Переможців – 22 вересня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням  з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Про визначення дати розіграшу Призів буде повідомлено на Інтернет-сайті Організатора www.renault.ua.

Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання призів та заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.